Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Męskie kurtki 3 w 1 2017

Sportowe kurtki męskie z podpinką i membraną

Są takie sytuacje, kiedy mężczyzna może postawić przede wszystkim na ciekawy i oryginalnych wygląd, zakładając na przykład skórzany płaszcz oficerski, ale bywa też tak, że ubranie ma po pierwsze chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Podczas pieszych czy rowerowych wędrówek panowie nie koniecznie zastawiają się nad tym czy dobrze wyglądają w danej kurtce, ale po prostu chcą mieć odpowiednie okrycie wierzchnie w razie spadku temperatury, deszczu czy mocnego wiatru. Dobrze sprawdzają się wówczas turystyczne kurtki, które są przeciwdeszczowe, mają kaptur, polarową podpinkę (którą można wypiąć) oraz specjalną membranę. Owa membrana jest wodoodporna, ale jednocześnie przepuszcza powietrze. Tworzą ja dwie warstwy, które jednak są bardzo lekkie. Pierwsza z nich stanowi skuteczną ochronę przed wiatrem, deszczem lub śniegiem. Natomiast druga warstwa umożliwia usuwanie wilgoci. Termoaktywne obrania powodują, że nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych można czuć się naprawdę komfortowo. Poza tym minimalizują one pocenie się podczas ruchu, również tego uprawianego w ciężkich warunkach terenowych. Stąd kurtki te używane są często podczas wycieczek górskich.

Kurtki trekkingowe 3 w 1 powinny być bardzo wytrzymałe. Jednocześnie mają charakteryzować się wygodą, aby nie blokować za bardzo ruchów. Warto wybierać tego typu ubrania, które wyprodukowane zostały przez znane i sprawdzone firmy, cieszące się dobrą renomą. Wówczas można mieć pewność, że wszystkie materiały oraz membrana są naprawdę najwyższej jakości, a kurtka będzie dobrze służyła prze długi czas. Można powiedzieć, że dzięki swoim właściwościom i rozwiązaniom zastosowanym w sportowych kurtkach typu 3 w 1 są one odpowiednie na każdą pogodę. W związku z tym fakt, że pogoda w górach jest zmienna nie powinien już martwić ani odstraszać żadnego turysty, który się w nią zaopatrzy. Prawdziwy i odpowiedzialny mężczyzna nie udaje w takich sytuacjach „twardziela” zabierając ze sobą bawełnianą kurtkę. Wie przecież dobrze, że trudne wyprawy wymagają właściwego przygotowanie i to nie tylko fizycznego. Dotyczy ono również ubrania, sprzętu, prowiantu, wody itd.