Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kurtki i płaszcze męskie w stylu wojskowym 2017

Militarne bojówki z pagonami, płaszcz oficerski

Wojskowe kurtki i płaszcze mogą być noszone nie tylko przez mężczyzn, którzy są związani z tego typu służbą lub działalnością. Styl militarny jest również dość popularny wśród młodych osób.

Obecnie kurtki młodzieżowe mogą wyglądać bardzo różnorodnie – od sportowych, poprzez skórzane, aż po wojskowe właśnie. Zresztą noszą je nie tylko chłopcy w wielu szkolnym, ale również studenci czy osoby już po studiach. Niewątpliwie okrycia wierzchnie w stylu militarnym wyglądają bardzo oryginalnie. Dotyczy to zarówno kurtek moro, jak i w kolorze khaki. Żeby nadać okryciu wierzchniemu jeszcze bardziej wojskowy charakter często doszywane są do niego pagony, czyli naramienniki. Są one z jednej strony przyszyte, a z drugiej przypinane za pomocą guzika do ramienia kurtki. Naramienniki są typowym elementem mundurów wojskowych, w związku z tym nadają kurtkom noszonym na co dzień ciekawy charakter. Militarne okrycia wierzchnie mają prosty fason. Często są to kurtki z klapami oraz z patkami, czyli paskami materiału stanowiącymi rodzaj ozdoby. Ciekawie wygląda poza tym rozwiązanie w postaci skórzanych rękawów.

Jeśli ktoś lubi oryginalne okrycia wierzchnie ze skóry oraz styl militarny, to idealnym połączeniem tych dwóch trendów będzie płaszcz oficerski. Czarny, długi, ze stawianym kołnierzem i dwoma rzędami guzików… Chłopak lub mężczyzna, który założy takie ubranie będzie wyglądał tajemniczo i elegancko. Natomiast oczywiście tego typu płaszcz musi w ogóle psowaci do stylu ubierania danej osoby. Można również wybrać płaszcz, który wcale nie będzie zrobiony z czarnej skóry. Jednak z pewnością powinien być odpowiednio długi, dwurzędowy, z kołnierzem. Płaszcze oficerskie z materiału czy wełny mają zwykle ciemnozielony albo brązowy kolor. Wyglądają dostojnie i oryginalnie. Właściwie mogą je nosić osoby w różnym wieku. Zarówno młodzież, jak i studenci, młodzi mężczyźni czy nieco starsi panowie. Jeśli tylko ktoś dobrze się czuje w takim płaszczu, to powinien w nim chodzić. Jest bez wątpienia bardziej uniwersalny niż militarna kurtka bojówka.