Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ocieplana kurtka męska z kapturem i futerkiem 2017

Zimowa męska kurtka z kapturem i futerkiem

Bez wątpienia zimowe okrycie wierzchnie musi być przede wszystkim ocieplane. Oczywiście najskuteczniej chronią przed zimnem kurtki puchowe. Nie wszystkim jednak odpowiada ich wygląd.

Są mężczyźni dla których każdy element ubrania jest naprawdę istotny. W związku z tym również zimą, podczas wybierania kurtki, kierują się przede wszystkim własnym gustem i upodobaniami. Niektórzy z nich chętnie wybierają kurtki zrobione z dobrze prezentującego się materiału, które mają ciepłą podpinkę. Natomiast kluczowym elementem jest kaptur obszyty futerkiem. Pełni on jednocześnie rolą ozdobną oraz praktyczną. Wielu panów nie przepada za noszeniem czapek. Dzięki kapturowi mogą mieć zapewnioną odpowiednią ochronę głowy przed zimnem, bez konieczności ubierania na nią czapki, która przecież często niszczy fryzurę. Mężczyznom również może przecież to przeszkadzać. W niektórych modelach da się odpiąć futerko od kaptura. Są też kurtki, w których można w ogóle odpiąć cały kaptur. Z kolei futerkiem obszyty bywa też kołnierz i dzięki temu może być jeszcze cieplej w szyję.

Bardzo często kurtki zimowe robione są z materiałów wodoodpornych. Ma to na celu ochronę przed padającym śniegiem. Oczywiście dostępne są także kurtki puchowe z kapturem i futerkiem. Natomiast kiedy mężczyzna ustali już jaki rodzaj kurtki jest mu ostatecznie potrzebny powinien zastanowić się nad jej długością. Im dłuższy fason, tym lepiej chroni przed zimnem. Z drugiej strony krepuje wtedy ruchy. Właśnie dlatego nie wszyscy panowie lubią chodzić w eleganckich płaszczach. Krótka kurtka jest pod tym względem wygodniejsza. Jednak trochę bardziej marznie się w pośladki i nogi. Najlepiej dostosować to do swojego trybu życia, a także oczywiście upodobań. Jeśli chodzi o kolory kurtek zimowych, to mężczyźni najczęściej decydują się na czerń. Natomiast wybór ten rzadko uwarunkowany jest tymi względami co u kobiet, czyli chęcią optycznego wyszczuplenia sylwetki. Chodzi po prostu o to, że panowie są mnie skłonni do noszenia żywych kolorów.